, ,

نصب تاپ فیلتر برای آکواریوم ( از باز کردن جعبه تا نصب روی آکواریوم )

نصب تاپ فیلتر ( Top Filter ) آکواریوم چگونه است ؟

نصب تاپ فیلتر آکواریوم یکی معقوله های بنظر سخت است ! اما نگران نباشید ما در این ویدئو آموزشی به شما می گوییم که چگونه یک تاپ فیلتر را نصب کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشد . top filter به دلیل داشتن اجزا متفاوت و زیاد، معمولا در نگاه اول بسیار پیچیده بنظر می رسد. اصول نصب تاپ فیلتر در این ویدئو به صورت کامل توضیح داده شده است. در ادامه هم شما را دعوت به دیدن ویدئو ها بعدی برای آشنایی با مدیا های معرفی شده در این ویدئو می کنیم. پس ابتدا ویدئو آموزش نصب تاپ فیلتر آکواریوم را مشاهده نمایید.

آشنایی با اجزایی فیلتراسیون آکواریوم

امیدواریم به راحتی موفق به نصب تاپ فیلتر شده باشید . اجزا مختلف یک تاپ فیلتر باید به درستی در جای خود قرار بگیرند و در نهایت خود top filter به صورت تراز یر روی آکواریوم قرار بگیرد، تا بهترین عملکرد و بهترین را داشته باشد. 

مدیا های معمول و پر کاربرد در فیلتراسیون آکواریوم شامل ، پد یا ابر فیلتراسیون ، زغال یا کربن اکتیو ، زئولیت ، بایو فیلتر و رزین می باشد . برای آشنایی با این مدیا ها و کاربرد هر کدام ، لطفا به صفحه فیلتراسیون آکواریوم مراجعه کنید . 

 

نصب تاپ فیلتر

برای خرید بهترین تاپ فیلتر ها و مدیا و دریافت رایگان آن در سطح تهران ( و با هزینه پست ناچیز در شهرستان ها ) بر روی دکمه زیر کلیک کنید و با توجه به ویدئو هر محصول بهترین تاپ فیلتر را برای خود انتخاب نمایید .

لطفا ما را با نظرات و انتقادات خود همراهی کنید و به ما بگویید به کدام اطلاعات در زمینه آکواریوم نیاز دارید تا برای شما آموزش مناسب با آن را ایجاد نماییم . در پایان از شما دوستان عزیز خواهش می کنیم با معرفی سایت ما به دوستداران آکواریوم و علاقمندان به این حوزه به ما کمک کنید . نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند و باعث انرژی گرفتن تیم اجرایی آکواریوم دلسا می شود، منتظر نظرات انرژی بخش شما دوستان هستیم . 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *